Atklātais “RTKK 2018” čempionāts

februāris 26, 2018

17. februārī mūsu kluba sportisti piedalījās atklātajā karatē čempionātā «RTKK 2018» Rīgā. Šajā čempionātā sacentās ap 400 sportistu no 19 Latvijas klubiem, tostarp 12 Jelgavas kluba «Vitus» karatisti.

Rezultātā Ruslans Terjohins U-16 grupā izcīnīja bronzas medaļu kumite. Annemarija Dūrēja uzvarēja U-14 grupā kata, bet kumite viņa izcīnīja bronzas medaļu šajā pašā vecuma grupā. Vēl U-14 grupā kata sportiste Marija Obrazcova izcīnīja sudraba medaļu. U-12 vecuma grupā kata bronzas medaļu izcīnīja Eleonora Džemma Gavriša un Evelīna Veidliņa.

U-10 grupā Kristiāns Gorbatko kata izcīnīja 2. vietu, bet sumo – 3. vietu. Vēl sudraba medaļa šajā pašā vecuma grupā kata Timuram Ševčenko. U-8 vecuma grupā Veronikai Gavriša sumo – 3. vieta.