Jelgavas karatē klubu “VITUS” nodibināja Vitālijs Mišins 2012. gadā. Klubs iekļauts Latvijas Karatē Federācijas sastāvā, kā arī Latvijas IJKA karatē Federācijā.

Ko iegūst mūsu audzēkņi, regulāri trenējoties mūsu klubā?

  • Daudzpusīgo fizisko attīstību. Mūsu treniņu programmā ir iekļauti vieglatlētikas, jogas, akrobātikas, cīņas, fitnesa, boksa un komandas sporta veidu pamati.
  • Savas sociālās komunikācijas uzlabošanos (saziņas prasmes). Treniņi notiek latviešu, krievu, angļu valodā, karatē terminoloģija tiek mācīta japāņu valodā.
  • Prasmi cienīt un rūpēties par sevi un saviem partneriem. No pirmā soļa sporta zālē mēs mācāmies cienīt un uzticēties savai komandai, treniņu vietai. Karatē sākas ar paklanīšanos.
  • Savu līdera īpašību attīstīšanu. Konkurence visos vecuma līmeņos māca ātri pieņemt lēmumus un uzņemties par tiem atbildību.
  • Iespēju būt vienam no komandas un nekad nejusties vientuļam. Mūsu klubā trenējas zēni un meitenes no 3 g.v., jaunieši un jaunietes, vīrieši un sievietes. Vienmēr var lūgt padomu pieredzējušakam un/vai atbalstīt jaunāko biedru.
  • Iespēju trenēties 6 reizes nedēļā ar minimālajiem materiālajiem tēriņiem. Kluba biedru naudas iemaksa sastāda 60 EUR mēnesī. Ekipējums drošiem un kvalitatīviem treniņiem maksā ap 80 EUR uz diviem gadiem.
  • Nodrošinātu iespēju sasniegt savu mērķi. Ir iespēja piedalīties sacensībās, semināros, mācību – treniņu nometnēs. Atestācija notiek pie labākajiem meistariem.
  • Iespēju trenēties vienā sporta zālē ar labākajiem un labāko treneru vadībā. Mūsu kluba sportisti 20 gadu garumā piedalās dažādu līmeņu un karatē stilu starptautiskajos čempionātos. Mūsu kluba treneriem ir starptautiskā un nacionālā treneru atestācija.
  • Izcilus treniņu apstākļus. Klubam ir sava 200 kvadrātmetru liela, tīra, ērta un brīnišķīgi aprīkota zāle ar skaistu skatu no 3. stāva uz Jelgavas pilsētu.
Pievienojies mūsu lielai un draudzīgai komandai. Nekad nav par vēlu!      

INFORMĀCIJA PAR JAUNUMIEM

Visi jaunumi...

2022-05-11 08:39:17

Jelgavas karatē kauss 2022

29. maijā Jelgavas Sporta hallē jau tradicionāli notiks čempionāts "Jelgavas karatē kauss"

Lasīt vairāk...

2022-05-11 08:24:57

XV Baltic Open J.K.A. Championship

7. maijā Jelgavas sporta hallē notika Baltijas atklātais čempionāts J.K.A. karatē "XV Bal

Lasīt vairāk...

2022-05-07 10:47:38

2022. gada pirmajos četros mēnešos mēs aktīvi trenējamies, piedalījāmies semināros un sacensībās

15. janvārī Ozolnieku Sporta skolas zālē norisinājās jau 10. absolūtais bērnu karatē čempi

Lasīt vairāk...

2021-12-20 16:21:22

2. KATA E-ČEMPIONĀTS

Čempionāta nolikums pieejams šeit

Lasīt vairāk...


mūsu partneri