Atklātais Salaspils Jauniešu Karatē čempionāts

oktobris 27, 2018

21. oktobrī Salapsils sporta namā notika Atklātais jauniešu karatē čempionāts, piedaloties 450 sportistiem no 21 Latvijas karatē kluba. Mūsu klubu šajā čempionāta pārstāvēja 5 sportisti, no kuriem divi tika pie godalgotām vietām.

Kristiāns Gorbatko izcīnīja 1. vietu kategorijā sumo (U10; -30kg), Timurs Ševčenko ieņēma 3. vietu tajā pašā kategorijā (U10; +35 kg).

Tallinn Open 2018

14. oktobrī Tallinā četri mūsu kluba audzēkņi piedalījās starptautiskajās karatē sacensībās “Tallinn Open 2018”, kur olimpiskajā WKF versijā spēkiem mērojās 350 dalībnieku no astoņām valstīm.

Sīvā konkurencē sudraba godalgu U14 gadu vecuma +50 kilogramu svara grupā kumitē izcīnījusi Annemarija Dūrēja. Viņa ļoti pārliecinoši uzvarēja trīs cīņas, bet finālā ar 1:3 piekāpās sāncensei no Somijas.

7. vietu kategorijā kata U16 un 5. vietu kumitē (U16; -57 kg) izcīnīja Igors Agafonovs, 7. vietu kumitē (U16; 63 kg) ieņēma Ruslans Terjohins. Diemžēl Mihails Mišins savu pirmo un vienīgo cīņu zaudēja.

Baltic Sun Cup 2018

13. oktobrī Saulkrastu sporta centrā norisinājās Vidzemes Karatē Kluba organizētais bērnu karatē čempionāts “Baltic Sun cup 2018” sportistiem iesācējiem vai ar nelielu sacensību pieredzi vecumā no 6 līdz 11 gadiem. Čempionātā piedalījās 164 sportisti no 11 karatē klubiem.

Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja Evelīna Veidliņa, kura izcīnīja 1. vietu kategorijā “Kata: meitenes U12, -7kyu” un 3. vietu kategorijā “Kumite: meitenes U12, -30 kg”.

Vecāku sapulce

oktobris 5, 2018

Jūrmalas kauss 2018

oktobris 4, 2018

29. septembrī Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē notika 17. atklātās starptautiskās karatē sacensības “Jūrmalas kauss 2018”, kurās piedalījās ap 300 sportisti no 19 Latvijas un ārzemju klubiem, tostarp seši mūsu kluba audzēkņi.

Par čempioniem kategorijā Sumo savās svara kategorijās kļuva Artjoms Miguts un Jegors Smirnovs. Sudrabu kumitē izcīnīja Aleksandra Ņesteroviča, sudrabu sumo – Timurs Ševčenko. Bronzas medaļas sumo izcīnījuši Markuss Kiulis un Kristiāns Gorbatko.