«Vitus» karatistiem medaļas starptautiskā turnīrā Tukumā

novembris 17, 2016

15002246_981621745282892_7927672053434421431_o

15032280_981621721949561_3111916177357246934_n

15039576_1865448223686104_5838249736318595248_o

Starp diviem simtiem jauno karatistu no Lietuvas, Krievijas, Baltkrievijas un labākajiem Latvijas klubiem, kas cīnījās par medaļām sacensībās «Hayashi Cup Tukums Open 2017», bija arī Jelgavas kluba «Vitus» sportisti, un vairāki mājās atgriezās ar godalgām.

Starp septiņu gadu vecuma konkurentiem trešo vietu katā ieņēma Jegors Smirnovs, 8–9 gadu vecuma grupā otro vietu katā un kumitē izcīnīja Nadīna Vabule, bet trešo – Evelīna Veidliņa.

12–13 gadu grupā trešo vietu katā ieņēma Lora Džesika Zandersone un Igors Agafonovs. Bronzas medaļu nopelnīja 14–15 gadu grupas sportists Kristiāns Platais 70+ kilogramu svara kategorijā, sudrabu 16–17 gadu grupā līdz 68 kilogramu svarā – Igors Pinkēvičs.

Bez godalgām šoreiz palika Jānis Pētersons, Sendurs Čelamutu, Alberts Akimovs, Timurs Ševčenko, Mihails Mišins, Ņikita Maksanovs un Annemarija Dūrēja, taču visi demonstrēja un stiprināja savu sportisko raksturu, kas arī ir karatē nodarbību un sacensību galvenais mērķis.