OZOLNIEKI 2018

janvāris 16, 2018

Aizvadīts 7. atklātais bērnu karatē čempionāts «Ozolnieki 2018», kurā rīkoja mūsu klubs.

Šajā čempionātā piedalījās ap 350 dalībnieku no Latvijas labākajiem karatē klubiem, kā arī viesi no Lietuvas un Indijas, cīnoties par čempiona titulu dažādās vecuma grupās un svara kategorijās.

No mūsu kluba sacensībās startēja 63 Vitālija Mišina, Andreja Kopilova un Denisa Ševčenko audzēkņi. Astoņi izcīnīja čempiona titulu savā vecuma grupā. Par čempionu kļuva Jegors Smirnovs (8 gadi, sumo), Aleksandra Ņesteroviča (7 gadi, sumo), Igors Kovšelis (līdz 5 gadiem, «Drosmīgie un veiklie»), Nikola Plavgo (7 gadi, «Drosmīgie un veiklie»), Frols Mīderis (8 gadi, «Drosmīgie un veiklie»), Kristiāns Gorbatko (8 gadi, kata), Armands Livanovskis (12 gadi, kata), Roberts Prančs (12 gadi, kumite fantom). Sudraba medaļu šajā čempionātā izcīnīja 11 «Vitus» sportisti, bet bronzas – 12 audzēkņi.

Bildes no čempionāta var apskatīt šeit.

Video no čempionāta šeit, šeit un šeit .