Jelgavas kauss 2020

oktobris 22, 2020

19. septembrī Jelgavas Sporta hallē jau sesto reizi notika karatē čempionāts “Jelgavas kauss”, kuru organizēja mūsu klubs sadarbībā ar Latvijas Karatē Federācijas un Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Čempionātā startēja 15 Latvijas karatē klubi, kopā pulcējot 148 dalībniekus vecumā no 5 līdz 17 gadiem. Mūsu kluba sportisti čempionātā izcīnīja 16 medaļas.

Pirmās vietas izcīnīja Sandra Turka (kumite), Igors Agafonovs (kumite), Krists Klauss (sumo), Rihards Sīrics (sumo).

Otrās vietas ieguva Kristers Buļipops (sumo), Renārs Runis (sumo), Gļebs Tihonovs (sumo), Artjoms Panaščiks (sumo), Tīna Feldmane (sumo).

Pie trešajām vietām tika Sandra Turka (kata), Marta Rūtenberga (kata), Rodrigo Tauriņš (kata), Eleonora Džemma Gavriša (kumite), Mihails Mišins (kumite), Rolands Grigorjevs (sumo), Tigrans Aļhimovičs (sumo).