Mūsu panākumi pirms “lokdauna”

oktobris 25, 2021

25. septembrī Jelgavas Sporta hallē jau sesto reizi notika karatē čempionāts “Jelgavas kauss 2021”, kuru organizēja mūsu klubs sadarbībā ar Latvijas Karatē Federācijas un Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Čempionātā startēja 17 Latvijas karatē klubi, kopā pulcējot 171 dalībnieku vecumā no 7 līdz 13 gadiem. Mūsu kluba sportisti čempionātā izcīnīja 11 medaļas.

Pirmās vietas izcīnīja Rūdolfs Mētra (sumo), Darja Sokolova (sumo), Astrīda Grosa (kata). Otrās vietas ieguva Adrians Bergs (sumo un kata), Marta Rūtenberga (kata). Pie trešajām vietām tika Rolands Grigorjevs (sumo), Roberts Zeilišs (sumo), Nika Agafonova (sumo), Anna Zeiliša (kata), Darja Sokolova (kata).

2. oktobrī Jelgavas sporta hallē aizvadīts XII Baltijas J.K.A. karatē čempionāts, kas pulcēja 142 dalībniekus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Mūsu kluba sportisti šajā čempionātā kopumā izcīnīja 12 godalgotas vietas.

Par čempioniem kļuva Rūdolfs Mētra (sumo), Rihards Sīrics (sumo), Darija Sokolova (sumo), Mihails Mišins (kumite). Otrās vietas izcīnīja Adrians Bergs (sumo), Gļebs Tihonovs (sumo), Marta Rūtenberga (sumo un kata). Trešās vietas ieguva Anna Zeiliša (sumo), Darja Sokolova (kata), Rūdolfs Mētra (kata), Igors Agafonovs (kumite).

9. oktobrī Saulkrastos norisinājās 2021. gada Latvijas čempionāts karatē, kurā piedalījās 204 sportisti no 24 Latvijas klubiem, tostarp trīs mūsu kluba audzēkņi.

Igors Agafonovs čempionātā izcīnīja sudraba medaļu kumitē disciplīnā 16–17 gadus veco zēnu grupā svara kategorijā virs 76 kilogramiem, Annemarija Dūrēja bronzas medaļu kumitē disciplīnā 16–17 gadus veco meiteņu grupā svara kategorijā līdz 59 kilogramiem.