XV Baltic Open J.K.A. Championship

maijs 11, 2022

7. maijā Jelgavas sporta hallē notika Baltijas atklātais čempionāts J.K.A. karatē “XV Baltic Open J.K.A.”, kurā startēja vairāk nekā 200 sportistu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas klubiem, tostarp 6 mūsu kluba audzēkņi. Sportisti sacentās trīs disciplīnās (sumo, kata un kumite). Mūsu mazā komanda šajā čempionātā izcīnīja 6 medaļas.

Sumo zelta medaļu izcīnīja Darja Sokolova 8–9 gadus jauno meiteņu grupā svara kategorijā virs 30 kilogramiem.

Kata zelta medaļu izcīnīja Marta Rūtenberga 6–7 gadus jauno meiteņu grupā, bronzas medaļa Annemarijai Dūrējai jaunietēm virs 16 gadu vecuma un Ruslanam Terjohinam jauniešiem virs 16 gadu vecuma.

Kumite pirmo vietu izcīnīja Darja Sokolova 8–9 gadus jauno meiteņu grupā svara kategorijā virs 33 kilogramiem un Annemarija Dūrēja starp jaunietēm virs 16 gadiem absolūtajā svara kategorijā.