Fudzi Tournament un Latvia Open / Akropole Cup 2022

novembris 21, 2022

12. novembrī Rīgā, Rimi Olimpiskajā centrā norisinājās karatē sacensībās “Fudzi Tournament 2022”, kas pulcēja ap 400 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja 14 sportisti, no kuriem 7 tika pie godalgotām vietām.

Pirmās vietas izcīnīja Viesturs Čupalovs (sumo) un Alekss Cīrulis (fantom). Otrās vietas ieguva Marta Rūtenberga (kata un kumite), Anna Zeiliša (kumite), Krists Klauss (sumo), Rūdolfs Mētra (fantom), Roberts Jaunsubrēns (fantom). Pie bronzas medaļām tika Anna Zeiliša (kata), Krists Klauss un Rūdolfs Mētra (abi kumite disciplīnā).

13. novembrī pavisam neierastā vietā – tirdzniecības centrā “Akropole” notika sacensības “Latvia Open / Akropole Cup 2022”, kurās piedalījās ap 200 dalībniekiem no piecām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas un Anglijas. Mūsu klubu sacensībās pārstāvēja Annemarija Dūrēja. Sīvā konkurencē viņa tika pie piektās vietas.