Mūsu panākumi Jelgavas absolūtajā bērnu karatē čempionātā

janvāris 25, 2023

14. janvārī Jelgavas Sporta hallē notika Jelgavas absolūtais bērnu karatē čempionāts, kuru organizēja mūsu klubs sadarbībā ar Latvijas Karatē Federācijas un Jelgavas Sporta servisa centra atbalstu. Čempionātā startēja 14 Latvijas un 2 Lietuvas karatē klubi, kopā pulcējot 138 dalībniekus vecumā no 7 līdz 12 gadiem bez sadalījuma pēc svara un atestācijas jostām.

Mūsu klubu čēmpionātā pārstāvēja 15 sportisti, no kuriem 7 tika pie godalgotām vietām.

Pirmo vietu izcīnīja Adrians Bergs (kumite). Otrās vietas ieguva Dārta Berga, Marta Rūtenberga, Darja Sokolova (visas trīs kumite disciplīnā). Pie trešajām vietām tika Marta Rūtenberga (kata), Adrians Bergs (kata), Dārta Berga (kata), Darja Sokolova (kata), Rolands Grigorjevs (kumite), Rūdolfs Mētra (kata un kumite), Nika Agafonova (kata un kumite).

Visi rezultāti un protokoli pieejami šeit: https://www.karate.lv/sacensibas/193.html