Arawaza Cup 2023

aprīlis 30, 2023

No 22. līdz 23. aprīlim Vācijā norisinājās ikgadējais čempionāts “Arawaza Cup 2023” , kas pulcēja vairāk nekā 1000 dalībnieku no 19 valstīm. Savus spēkus čempionātā pārbaudīja 4 mūsu kluba karatisti. Trīs no viņiem atgriežas mājās ar medaļām.

Anna Zeiliša izcīnīja 2. vietu KUMITE disciplīnā U10 vecuma grupā svara kategorijā virs 30 kg.

Rūdolfs Mētra ieguva 2. vietu KUMITE disciplīnā U12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 38 kg.

Darja Sokolova izcīnīja 3. vietu KOMANDU KUMITĒ U12 vecuma grupā, startējot vienā komandā kopā ar divām sportistēm no Latvijas karatē kluba “Yoshukan Jūrmala”.

Sīvā konkurencē Annemarija Dūrēja izcīnīja 5. vietu KUMITE disciplīnā U21 vecuma grupā svara kategorijā līdz 61 kg un vēl vienu 5. vietu U21 vecuma grupā absolūtajā svara kategorijā.