Latvijas karatē čempionāts 2023

decembris 3, 2023

25. novembrī Siguldas sporta centrā norisinājās 2023. gada Latvijas karatē čempionāts, kurā tikās 259 karatisti no 26 klubiem, tostarp 14 mūsu kluba audzēkņi.

Par Latvijas čempionu kumite disciplīnā U12 vecuma grupā svara kategorijā līdz 35 gadiem kļuva Rūdolfs Mētra.

Otrās vietas izcīnīja Rolands Grigorjevs (kumite U12 līdz 35 kg), Kira Daņiļeviča (kumite U12 līdz 40 kg), Kims Matukevičs (kumite U14 +55 kg) un Astrīda Grosa (kata U16).

Trešās vietas ieguva Anna Zeiliša (kumite U12 līdz 35 kg), Darja Sokolova (kumite U12 virs 40 kg) un Rūdolfs Mētra (kata U12).

Pavisam nedaudz līdz medaļām pietrūka un piektās vietas izcīnīja Marks Duboviks (kumite U12 -45 kg), Artjoms Lemza (kumite U14 -45 kg), Renārs Pešiks (kumite U14 -45 kg) un Alekss Cīrulis (kumite U16 -52 kg).