Mūsu panākumi janvārī

februāris 14, 2024

14. janvārī Jelgavas Sporta hallē jau otro reizi notika Jelgavas absolūtais bērnu karatē čempionāts, kuru organizēja mūsu klubs sadarbībā ar Latvijas Karatē Federāciju.

Karatē Klubs VITUS izsaka pateicību Jelgavas Sporta servisa centram par sniegto atbalstu čempionāta organizēšanā!

Čempionātā startēja 1 Lietuvas un 11 Latvijas karatē klubi, kopā pulcējot 115 dalībniekus vecumā no 7 līdz 12 gadiem bez sadalījuma pēc svara un atestācijas jostām. Mūsu klubu čēmpionātā pārstāvēja 30 sportisti, no kuriem 10 tika pie godalgotām vietām.

Pirmās vietas izcīnīja Augusts Ķezberis (kata, 7 g.), Adrians Bergs (kata un kumite, 9 g.), Rūdolfs Mētra (kata un kumite, 11 g.), Anna Zeiliša (kata, 10 g.), Darja Sokolova (kumite, 11 g.).

Otrās vietas ieguva Artis Funts (kata, 10 g.), Marta Rūtenberga (kata un kumite, 9 g.), Kira Daniļeviča (kata un kumite, 11 g.), Ralfs Kristians Plūme (kumite, 12 g.), Anna Zeiliša (kumite, 10 g.).

Pie trešajām vietām tika Dārta Berga (kata un kumite, 7 g.) un Darja Sokolova (kata, 11 g.).

Visi rezultāti un protokoli pieejami šeit: https://www.karate.lv/sacensibu-rezultati.

20. janvārī mūsu audzēkņi pilnveidoja savu kata tehniku Leonīda Vasiļjeva (8. dans) vadībā.

21. janvārī mūsu kluba sportisti ar mazāku sacensību pieredzi piedalījās atklātajā karatē čempionātā “Rīgas Pērlīte 2024”, kurā par medaļām sacenšas 270 dalībnieki no 15 Latvijas un 2 Igaunijas karatē klubiem.

Mūsu kluba kontā iegūtas 20 godalgas.

Pirmās vietas ieguva Augusts Ķezberis (kata, zēni U8 -9 kju), Lorete Danileviča (kata, meitenes U10 -9 kju), Elizabete Zaķe (kata, meitenes U16 -7 kju) un Līna Skvorceviča (kumite, meitenes U12 -40 kg).

Otrās vietas ieņēma Līna Skvorceviča (kata, meitenes U12 -9 kju), Nikola Kvača (kata, meitenes U12 -7 kju), Roberts Fokins (kumite, zēni U14 -50 kg), Viesturs Čupalovs (kumite, zēni U14 +50 kg), Aleksandra Ņesteroviča (kumite, meitenes U14 +47 kg), Elizabete Zaķe (kumite, meitenes U16 +47 kg), Markuss Baranovskis (sumo, zēni U10 +35 kg), Marks Kasperūns (šķ. josla, zēni 6 g.).

Trešās vietas izcīnīja Olafs Laimiņš (kata, zēni U12 -7 kju; kumite, zēni U12 -30 kg), Lindija Eltermane (kata, meitenes U12 -9 kju), Anna Rjabova (kata, meitenes U16 -7 kju), Markuss Baranovskis (kumite, zēni U10 +35 kg), Nikola Kvača (kumite, meitenes U12 +40 kg), Anna Rjabova (kumite, meitenes U16 +47 kg), Radmirs Fokins (sumo, zēni U10 +35 kg).

25. janvārī Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis apmeklēja mūsu treniņu, lai sveiktu Vitus audzēkni Mihailu Mišinu un viņa treneri Vitāliju Mišinu par sporta sasniegumiem 2023. gada decembrī.