Vitus karatistu aktīvais decembris

februāris 14, 2024

9. decembrī mūsu kluba audzēkņi piedalījās praktiskajā seminārā, kuru vadīja IJKA instruktors no Lietuvas Aleksandrs Matjuševskis (7. dans)..

10. decembrī astoņi audzēkņi kārtoja atestācijas eksāmenu uz nākamo jostu..

16. decembrī Slovākijas pilsētā Nitrā norisinājās 12. Rūdolfa Farmadīna piemiņas sacensībās “12th RUDOLF FARMADIN MEMORY CUP”. Sacensībās piedalijās 509 dalībnieki no Slovākijas, Serbijas, Melnkalnes, Austrijas, Ukrainas, Bulgārijas, Polijas un Latvijas, tostarp 9 mūsu kluba sportisti..

Mājās ar medaļām atgriezās Dārta Berga (2. vieta kumite disciplīnā U8 vecuma grupā svara kategorijā līdz 24 kg), Annemarija Dūrēja (3. vieta kumite disciplīnā senioru vecuma grupā svara kategorijā līdz 61 kg), Renārs Pešiks (3. vieta kumite disciplīnā U14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 50 kg) un Mihails Mišins (3. vieta kumite disciplīnā U18 vecuma grupā svara kategorijā virs 76 kg)..

Renāram un Dārtai nedaudz pietrūka līdz godalgotai vietai arī gadu vecākā kategorijā  – rezultātā ieguva 5. vietas..