9. ABSOLŪTAIS BĒRNU KARATĒ ČEMPIONĀTS “OZOLNIEKI / FEELFREECUP 2020”

janvāris 26, 2020

11. janvārī Ozolnieku Sporta centrā notika 9. absolūtais bērnu karatē čempionāts “Ozolnieki / FeelFreeCup 2020”, kuru organizēja mūsu klubs ar Latvijas Karatē Federācijas un Ozolnieku novada domes atbalstu. Par absolūtā čempiona titulu savā vecuma kategorijā cīnījās 168 dalībnieki vecumā no 4 līdz 13 gadiem. Sportisti bija ieradušies no 18 Latvijas karatē klubiem un viena Lietuvas kluba. Vairākās disciplīnās konkurence bija sīva, jo nebija sadalījuma pēc svara un nodarbību stāža, vērā tika ņemts tikai dalībnieku vecums.

Mūsu kluba sportisti čempionātā izcīnīja 18 medaļas. Par absolūtajiem čempioniem savā vecuma grupā kļuva Kaspars Jēkabs Skaidiņš (sumo, 8. g.) un Tīna Feldmane (sumo, 8-9. g.).

Otrās vietas ieguva Jegors Smirnovs (kata, 10. g.), Nika Agafonova (kata, līdz 7. g.), Eleonora Džemma Gavriša (kata, 11. g.), Adrians Bergs (sumo, līdz 5. g.), Marks Vāķis (sumo, 6. g.), Darja Sokolova (sumo, 7. g.), Madalina Melnic (sumo, 8-9. g.).

Pie trešajām vietām tika Timurs Ševčenko (kata, 10. g.), Anna Zeiliša (sumo, līdz 6. g., kata, līdz 7. g,), Astrīda Grosa (kata, 10. g.), Evelīna Veidliņa (kata, 12. g.), Iļja Semjonovs (sumo, līdz 5. g.), Artūrs Kronbergs (sumo, 6. g.), Viesturs Čupalovs (sumo, 8. g.),  Nika Agafonova (sumo, 7. g.).

Čempionāta uzvarētāji un medaļnieki saņēma dāvanas no organizatoriem, pirmais trijnieks klubu kopvērtējumā – kausus un dāvanu kartes. 1. vietu klubu kopvērtējumā un dāvanu karti 300 EUR vērtībā izcīnīja karatē klubs “Neguss” no Jūrmalas, 2. vietu un dāvanu karti 200 EUR vērtībā – Bolderājas karatē klubs, 3. vietu un dāvanu karti 100 EUR vērtībā – karatē klubs “SEN-E” no Ogres.

Video par čempionātu skatāms šeit